• Psikolog Emine Moustafa

  Cinsel sorunlar karşılıklı anlayış, birbirine saygı, sevgi ve emek ile aşılabilecek sorunlardır; yeter ki doğru yerde ve doğru kişilerden yardım istemeyi bilelim.

   

 • Cinsel İşlev Bozukluklarının Doğru Bir Şekilde Tedavi Edilebilmesi Mümkündür

  Cinsel sorunlar karşılıklı anlayış, birbirine saygı, sevgi ve emek ile aşılabilecek sorunlardır, yeter ki doğru yerde ve doğru kişilerden yardım istemeyi bilelim.

  Bunun için cinsel terapi alanında eğitim almış uzman bir cinsel terapiste başvurmanız çözüme giden ilk adım olacaktır.

Ben Kimim?

Ben ODTÜ psikoloji bölümünden mezun bir psikoloğum. Ankara'da yaşamaktayım. Evli ve bir kız çocuk annesiyim. Psikoloji eğitimimden sonra devam ettiğim birçok eğitim programı ile Aile ve Cinsel Terapi alanlarında uzmanlaştım. Halen sahip olduğum danışmanlık ofisimde Aile ve Cinsel Terapist olarak hizmet vermekteyim.

 

Eğitim Geçmişim Nedir?


İlkokul, Ortaokul ve Lise eğitimimi bitirdikten sonra Türkiye"nin bu alandaki en iyi üniversitelerinden birisi olan Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nin Psikoloji bölümünü kazandım ve 2003 yılında psikoloji bölümünden mezun oldum. Mezun olduktan sonra Aile ve Evlilik Terapisi eğitimlerimi ODTÜ Sürekli Eğitim Merkezinde tamamladım. Aynı dönemde yine ODTÜ Sürekli Eğitim Merkezinde NLP eğitimi aldım.  Bunun sonrasında ise, öncelikli olarak Başkent üniversitesi Eğitim ve Danışmanlık Merkezinde (BADEM) Yaşam ve Öğrenci Koçluğu eğitimlerini tamamladım, sonrasında ise Cinsel Enstitü Derneğinde (CİSED) Cinsel terapi eğitimimi bitirdim. Tamamladığım eğitimler sonucunda CİSED"in sertifikalı cinsel terapistler listesinde yer almaya hak kazandım. Her geçen gün gelişen psikoloji yaklaşımlarını yakalayabilme, kendimi devamlı yenilemek ve geliştirmek için halen bu alandaki çeşitli eğitimlere ve kongrelere katılmaya ve öğrenmeye devam etmekteyim.

 

Neler Yaptım?


Mezuniyetimden hemen sonra, Atina Üniversitesinin yürütmekte olduğu Avrupa Birliği finansmanlı bir projede uzman psikolog olarak iki yıl boyunca Yunanistan'da çalıştım. Türkiye'ye döndüğümde özel bir yuvada bir buçuk yıl danışmanlık hizmeti verdim, sonra Bilkent Üniversitesi Müzik Hazırlık Okulu'nda Rehber öğretmen olarak Aile Danışmanlığı yaptım, daha sonra ise Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'na Avrupa Birliği projesi kapsamında Psikososyal desteğe yönelik danışmanlık yaptım. Kariyerim boyunca bir çok ulusal ve uluslar arası STK'lar ile çeşitli alanlarda çalışma fırsatı buldum.

Şu anda ise kendime ait bir ofiste Aile ve Cinsel Terapist olarak hizmet vermekteyim. 

 

Hangi kongrelere ve Eğitimlere katıldım?

 

 • Aile ve Evlilik Terapisi Eğitimi, ODTÜ Sürekli Eğitim Merkezi
 • Cinsel Terapi Eğitimi, CİSED
 • Yaşam Koçluğu, BADEM
 • Öğrenci Koçluğu, BADEM
 • NLP Eğitimi, ODTÜ Sürekli Eğitim Merkezi
 • CİSED Cinsel Terapi Kongresi 2017 ANKARA
 • KETHEA YUNANİSTAN
 • Bağımlılık ve Terapi Kongresi.

 


 

Uzman Psikolog | Danışman | Emine Moustafa

 

Aile ve Cinsel Terapi alanında uzmanlaşmış, Cinsel İsteksizlik, Vajinusmus, Erken Boşalma,

Çocuklarda Cinsel Eğitim ve Bireysel Psikolojik Danışmanlık konularında Ankara da hizmet vermektedir.

Ankara, Aile ve Cinsel Terapi, Psikolojik Danışmanlık hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için;


İletişim

  0 541 443 62 67 
  info@eminemoustafa.com

 

 

No Plugins Found : STICKER